בובות אדם לחילוץ והצלה

חברת “רונאר מערכות מדידה” מציעה מגוון רחב של בובות אדם לשימושים וליישומים מגוונים כגון: חילוץ ימי, חילוץ משריפה, חילוץ והצלה כללי והדמיית משקל אדם לניסויים שונים.

החברה מציעה בובות אדם שלמות או חלקיות בהתאם לצורך, בגדלים ובמשקלים שונים. בובות אדם מתאימות לכוחות כיבוי והצלה למטרת אימונים כמו החייאה, חילוץ בסביבה רטובה וסביבה ימית, בובות עם חומר מעכב אש למטרת הדרכה כיבוי אש, בובות להדמיית תאונות דרכים, תאונות עבודה והדמיית נפגעי פעולות טרור, בובות למטרת ניסויים בתעשיית הרכב ובתעשיות נוספות ועוד.כל מבצע הרואי, חשוב ומציל חיים מתחום החילוץ והצלה בלב ים, משריפות וכולי מתחיל באימונים מפרכים. אנו שמחים וגאים לספק לכל נותני השירות החשוב כל כך בובות במשקל אדם על מנת שתוכלו לערוך עליהם ניסויים ואימונים ככל שיידרש.

סרטוני הדגמה לבובות אדם לצורך חילוץ והצלה

https://youtu.be/B8RD1852VmM
https://youtu.be/eXdbdEhWWtY

בובת אדם לאימון בשיטות החייאה קטלוג מוצרים רונאר בובת החייאה קטלוג מוצרים רונאר בובת אדם לאימון החייאה בשטח קטלוג מוצרים רונאר
בובות אדם לחילוץ והצלה
בובת אדם כבד משקל קטלוג מוצרים רונאר בובת אדם כבד משקל קטלוג מוצרים רונאר
בובות אדם לחילוץ והצלה
בובת אדם מעכבת בעירה קטלוג מוצרים רונאר בובת אדם מעכבת בעירה קטלוג מוצרים רונאר
בובות אדם לחילוץ והצלה
בובת אדם לחילוץ ימי קטלוג מוצרים רונאר בובת אדם לחילוץ ימי קטלוג מוצרים רונאר
בובות אדם לחילוץ והצלה
בובת אדם להדמיית משקל קטלוג מוצרים רונאר בובת אדם להדמיית משקל קטלוג מוצרים רונאר
בובות אדם לחילוץ והצלה
בובת ניסויים חצי גוף קטלוג מוצרים רונאר בובת ניסויים חצי גוף קטלוג מוצרים רונאר
בובות אדם לחילוץ והצלה

מידע נוסף

בובות האימונים של חברת רונאר מערכות מדידה תוכננו בשיתוף ובהתאם לדרישות מערך שירותי החירום וההצלה.
בכל הדגמים קיימת חלוקת משקל מאוזנת, כך שניתנת תחושה כי מדובר באמת באדם חסר הכרה. יתרונות בובות האימונים:

• שכבה חיצונית רכה, בכך נמנע הסיכון לפציעות בקרב המתאמנים כל הדגמים מיוצרים כך שפיזור חלוקת המשקל מתאימה מבחינה אנטומית וניתן לחוש בצורה אמיתית אדם מחוסר הכרה.

• הודות לשיטת הבניה הייחודית בובות האימונים קשיחות מספיק כדי להיקבר תחת בטון, פלדה, עצים או כלי רכב מנועיים, על מנת להציג תרחישים מציאותיים עבור צוותי ההצלה.

הטיפ שלנו

שימו לב שאתם עובדים עם בובות להן יש שכבה חיצונית רכה. שכבה קשה מדי עלולה לגרום לסיכון מיותר לפציעות בזמן האימונים. בנוסף, נא וודאו שחלוקת המשקל תתאים באופן אנטומי לזו של אדם מחוסר הכרה.

שאלות ותשובות

  • הבובות מגיעות לפי דגם אחיד?

    יש לנו מגוון גדול של בובות אדם, חלקן שלמות וחלקן חלקיות וכל אחת במשקל וגודל שונה, אך תוך שמירה על פרופורציות הולמות ומועילות לניסויים ואימונים. הבובות הללו תוכננו בצוותא ותוך תיאום מלא מול מערך שירותי החירום וההצלה.
  • למי אתם מספקים שירות זה?

    לכל כוחות החילוץ וההצלה לרבות כיבוי האש. הבובות שלנו מתאימות לבחינת השפעות שונות של תאונות דרכים, יכולות להתאים לסביבות רטובות וימיות, בהזמנה מראש חלקן מגיעות עם חומר מיוחד שמעכב את השפעות האש עצמה על בליית הבובה. כמו כן ניתן לדמות נפגעים מפעולות טרור ולמשמש כאמור למטרות ניסויים בתחומים שונים, לרוב בתעשיית הרכב.
  • האם יש משהו בו הבובות לא עומדות?

    מעשית ניתן לתכנן אותן מראש בהזמנות מיוחדות כמעט לכל מטרה ועל כן אין כמעט הגבלות למספר השימושים האפשריים שניתן לעשות עם הבובות הללו.
דילוג לתוכן