אנקודר ואנקודר סיבובי

רונאר מערכות מדידה מציעה מגוון פריטי מקודדים (אנקודר) המתאימים לשני תחומים עיקריים- אופטיקה ואלקטרוניקה.

החברה מציעה אנקודר איכותי המשמש עבור מדידת אורכים שונים במערכות מיכון ואוטומציה. אנקודר מורכב מדיסקה בעלת חריצים שמעבירים את קרני האור באותו מרחק זוויתי בכל פעם. בצד השני של הדיסקה נמצא מקור האור ובכל פעם שהאור נקלט נוצר אות מתח.

החברה מציעה מקודד לאפליקציות רציפות שונות בתעשייה כגון מנועים חשמליים, מעליות, מערכות הנעה וכו’, ומקודד מגנטי איכותי למגוון אפליקציות, ביניהן ציוד רפואי, מכונות אריזה, מערכות בקרה ועוד.

אנקודר מגנטי קטלוג מוצרים רונאר אנקודר מגנטי קטלוג מוצרים רונאר
מדידת מיקום סיבובי
מקודד קומפקטי CS15 קטלוג מוצרים רונאר מקודד קומפקטי CS15 קטלוג מוצרים רונאר
מדידת מיקום סיבובי
מדידת מיקום סיבובי

השימושים השונים של האנקודר

אנקודר הנו מכלול הקשור לשני תחומים עיקריים, לאופטיקה ואלקטרוניקה. רכיב זה משמש עבור מדידת אורכים לטובת מערכות מיכון ואוטומציה. רכיב מורכב מדיסקה בעלת חריצים אשר מעבירים את קרני האור כל פעם מחדש ובאותו מרחק זוויתי. מהצד השני של הדיסקה מצוי מקור אור, כך שכל פעם בה נקלט האור, נוצר אות מתח.

הטיפ שלנו

דברים שכדאי לבדוק: מידת הקומפקטית (למשל האם הוא גדול או קטן מ1 וחצי אינצ’ים), מתח ההזנה והאם הוא מתאים לסביבת עבודה של 50IP ומידת הרזולציות אליהן האנקודר מסוגל להגיע אליהן.

מה לנו יש להגיד על האנקודר

אנו ברונאר מערכות מדידה מציעים עבורכם מספר רב של פריטים מקודדים (או בשמם הלועזי- אנקודר) אשר מיועדים לתחומי האלקטרוניקה והאופטיקה, כאשר האנקודר מגיע למדידה מקצועית של אורכים משתנים במערכת מיכון ואוטומציה.

האנקודר עצמו מכיל דיסקה ולו חריצים המעבירים את קרני האור במרחק זוויתי קבוע כאשר מצדו השני של הדיסקה תוכלו למצוא את מקור האור.

בכל פעם שהאור הנ”ל נקלט נקבל אות מתח. האנקודר הינו פריט שימושי ביותר ונמצא במספר שימושים בתעשייה בכל מקום בו יש צורך בקידוד אפליקציה רציפה כמו מעליות, מערכות הנעה שונות, מנועים חשמליים וכיוצא באלה.

כמו כן, אם בידכם מקודד מגנטי משובח תוכלו להשתמש בו במערכות בקרה שונות, למכונות אריזה וכן לציוד רפואי.

  • ממה מורכב האנקודר?

    האנקדור הוא למעשה דיסקה בו חריצים בהם עוברים קרני אור במרחק זוויתי משתנה בכל עת. הצד השני של הדיסקה הוא מקור האור ולכן כל פעם שאור נקלט בו נוצרים אותות מתח.
  • האם יש הבדל בין המקודדים?

    אנו ממליצים בחום על קידוד לשימושים רציפים שונים בעולם התעשייה כמו התקנה של מערכת הנעה, מעלית, מנוע חשמלי ועוד כהנה וכהנה. מצד שני, מקודד מגנטי ברמה גבוהה יכול לספק מענה מצוין לאפליקציות שונות כמו בתחום מכונות האריזה, מערכות הבקרה, הציוד הרפואי וכולי.
  • כיצד להתאים את הפריט המקודד המתאים ביותר עבורי?

    קשה לענות על כך מראש משום שישנם שיקולים רבים שיש לקחת בחשבון. המומחים שלנו ישמחו לענות על כל שאלה בנושא ולעזור לכם להגיע להחלטה הנבונה ביותר שתשרת אתכם נאמנה.
דילוג לתוכן