מד שיפוע

מדידה של מתיחת כבל נעשית בין היתר באמצעות חיישני מתח אלקטרוניים ומטר של מתח מכני. האמצעים הללו משמשים בין היתר לסיבים אופטיים שונים, סלילים (מפותלים לרוב) ועוד מתחום הכבלים, החוטים, הצינורות וכולי…

אנו מציעים מגוון של אמצעים מובילים למדידת שיפוע זווית ביניהם חיישני שיפוע / זווית מדגמים שונים ומדי שיפוע מגנטים ודיגיטליים. חיישנים אלו הינם למעשה מכשירים המאפשרים לבצע מדידות שיפוע / זווית ויכולים הגיע כמכשירים למדידות אבסולוטיות או למדידות יחסיות של שיפועים / זוויות שנקראים גם חיישני תזוזה.

הטיפ שלנו

וודאו מול המומחים שלנו האם הם ממליצים על שימוש במתח אלקטרוני על מטר מתח מכני, הבחירה הזו עשויה להתברר כמשמעותית בהמשך. המומחים שלנו ישמחו מאד לענות על כל שאלה שלכם מקטנה ועד גדולה.
  • למה משמשים לרוב מדידות מתחי הכבלים?

    יש להם שימושים מגוונים רבים וביניהם מדידה באמצעות חיישני מתח אלקטרוני ומטרים של מתח מכני באמצעותם משתמשים בסיבים אופטיים למשל, חבלים, חוטי תיל שונים, סלילים שמפותלים אחד בשני, חגורות ורצועות שונות, יריעות, סרטים וכמובן כבלים בפירי מעליות, שמשמשים לעגינה, שראשראות ועוד רבים וטובים.
  • מה ניתן לעשות כדי להשיג תוצאות משופרות לדוגמה?

    ישנם מספר אמצעים בהם אתם יכולים לנקוט על מנת לשפר את איכות הבדיקה כמו למשל הוספה של כבל USB שתורם להשגת תוצאה מדויקת ביותר.
  • מה עדיף, מדי תאוצה דיגיטליים או אנלוגיים ייעודיים?

    אין לכך תשובה חד משמעית משום שחשוב מאד לדעת עבור מה השימוש הצפוי. בין היתר הכבלים הייעודיים נועדו למדוד את רמת המתיחה של כבלים וסיבים למשל, אך במקרים אחרים נמליץ על מדים דיגיטליים דווקא. בכל מקרה מומלץ להיוועץ במומחים שלנו בעת הרכישה.
דילוג לתוכן