מתמרים ומדי מומנט פיתול

מתמרי פיתול נחשבים לשימושיים מאד עבור מרבית האפליקציות יחד עם זאת לא תמיד קל לשלב אותם באפליקציות אלו במיוחד באם הם נדרשים להיות קשורים לחלקים רוטטים או נעים, פירים מסתובבים וכיוצא באלו.

כיום נעשה שימוש בתחום של האפקטים המגנטיים במגוון חומרים חכמים כמו אפקטים מגנטיים על מנת לפתח מתמרי מומנט, כוח ולחיצה ללקוחות בתעשייה דרך עמידה בכל הדרישות המחמירות. חלק ממתמרי הפיתול הללו מיועדים למכוניות עם PSA ומגיעים עם חיישן כוח מגנטי ללא מגע למערכות של הרכב.

מתמרי פיתול מיניאטורי

חברת רונאר מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון אמצעים למדידת פיתול, מומנט כמו למשל מתמרי פיתול. להלן סקירה של כמה מהדגמים תחת הקטגוריה של אמצעים אלו. הדגם הראשון שברצוננו להציג נקרא מתמר פיתול מיניאטורי וכשמו כן הוא בגודל זעיר, בעל קיבולת נמוכה וחיישני תגובה לפיתול או מומנט. הדגם הונדס ותוכנן כך שיוכל להתאים למקומות מאד קטנים עם מרווחים צפופים, ולספק יחד עם זאת מדידת מומנט ברמת דיוק מרבית. חיישנים אלו עשויים מפלדת אלחלד מודולארית ללא חלקים נעים ועמידים לתנאים תעשייתיים קשים.

הטיפ שלנו

על אף גודלו הזעיר וחסרונותיו הדגם המיניאטורי הוא בעל יכולות לא מבוטלות כלל ותכונתו להיכנס גם למקומות צפופים וקטנים מוסיפה לו יתרון רב, כמו גם העובדה כי הוא עשוי מפלדת אל חלד שהופכת אותו לעמיד לתנאים סביבתיים קשים.
  • מהו כיום השימוש המרכזי במתמרי הפיתול?

    השימוש העיקרי כיום הוא תחום האפקטים המגנטיים כאשר נעשה שימוש בחומרים "חכמים" שונים (אפקטים מגנטיים) וזאת כדי לשפר את התחום ולפתח את מתמרי המומנט, הכוח והלחיצה. אנו גם מקפידים שהמוצרים שלנו יעמדו בכל הדרישות המחמירות ביותר בתעשייה.
  • אילו שימושים נוספים קיימים למתמרי הפיתול?

    כיום ישנם מתמרי פיתול ייעודים למכוניות בעלות PSA להן חיישנים הפועלים על כוח מגנטי וללא מגע עבור המערכות השונות ברכב.
  • איזה דגם יכול להתאים לסביבת עבודה צרה יחסית?

    במקרה כזה אנו נמליץ לרוב על הדגמים המיניאטוריים שלנו שהם אומנם מאד קטנים אך גם בעלי קיבולת נמוכה יחסית ולכן מומלץ לפני הבחירה בהם להתייעץ עם המומחים שלנו על מנת לוודא כי זהו הדגם המתאים ביותר לצרכיכם.
דילוג לתוכן