מגברים / משדרים

מגבר הינו אמצעי חשמלי דרכו ניתן להגדיל אנרגיה מצומצמת למקור אנרגיה גדול יותר. יש לציין כי כיום יש מגברים שפועלים על בסיס מגנטים וישנם כאלו שעובדים על בסיס של אור.

אנו מייבאים, מוכרים ומציעים שירותים עבור מגברים ומשדרים מחברות מובילות בתחום. על המוצרים שאנו מספקים יש אחריות ודיוק מדידה גבוה במיוחד.

הצגת התוצאה היחידה

מגברים / משדרים

מידע נוסף

המגבר הוא מכשיר חשמלי שמגדיל אנרגיה קטנה למקור אנרגיה גדול יותר, וכיום קיימים מגברים הפועלים על מגנטים וכן על אור.

מגברים חשמליים מוכרים לנו מחיי היומיום: ברדיו, בטלוויזיה, במחשבים, במכשירים אלקטרוניים וחשמליים ובכלי נגינה, למשל גיטרות.

משדר הוא מכשיר אלקטרוני שיוצר אותו אלקטרומגנטיים לשימוש תקשורתי, ובזאת שידורי טלוויזיה, ולעתים גם לשימוש תקשורת דו כיוונית במכשירים סלולריים.

חברת רונאר מערכות מדידה מציעה מגברים ומשדרים איכותיים ביותר:

• בעלי מספר כניסות ויציאות ומצבים שונים.
• גדלים שונים, קיימים מכשירים קומפקטיים ונוחים לנשיאה.
• שימוש במזג אוויר קיצוני.
• רמות דיוק רגישות במיוחד.

הטיפ שלנו

אל תהססו להשתמש במומחים שלנו בבחירת המגבר או המשדר ולשאול כל שאלה אפשרית ולשתף אותם בלבטים שלכם לכל אורך הדרך לקנייה בטוחה ומוצלחת במיוחד שתלווה אתכם עוד שנים רבות בבטחה.
  • שמעתי את המילה "מגבר" פעמים רבות, מה נחשב מעשית למגבר ומה לא?

    אנו מוקפים בעיקר במגברים חשמליים אותם אנו פוגשים בדמות טלוויזיות, מחשבים, רדיו, מכשירים אלקטרוניים (חשמליים) שונים וכמובן בכלי נגינה כמו גיטרה חשמלית.
  • מהו משדר למעשה?

    כלי טכנולוגי שיוצר אותות אלקטרומגנטיים לעיתים לצורך תקשורת דו כיוונית כמו בעולם הסלולרי. אגב, טלוויזיות גם עובדות בטכנולוגיה זו לפעמים.
  • מה כוללים המגברים והמשדרים האיכותיים יותר?

    ניתן להשתמש בהם כמעט בכל מזג אוויר, יש להם כמות גדולה יותר של כניסות ויצירות כמו מצבים משתנים. בנוסף רמת הדיוק שלהם גבוהה יותר. חישוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא הגודל הרצוי של המגבר כאשר חלקם קטנים, קומפקטיים ומאד נוחים לנשיאה וניוד ממקום למקום. בכל מקרה, המומחים שלנו ישמחו לעזור לכם לבחור בין המגברים.
דילוג לתוכן