משקל דיגיטלי, משטחי שקילה ומאזני תליה / דינממומטר

משקל דיגיטלי קטלוג מוצרים רונאר משקל דיגיטלי קטלוג מוצרים רונאר מתקן שקילה WLB קטלוג מוצרים רונאר מאזני ספירה קטלוג מוצרים רונאר מאזניים אנליטיים קטלוג מוצרים רונאר מאזני ביקורת קטלוג מוצרים רונאר מאזניים מדויקים קטלוג מוצרים רונאר
משקל דיגיטלי, משטחי שקילה ומאזני תליה / דינממומטר
משטח שקילה קטלוג מוצרים רונאר משטח מנירוסטה קטלוג מוצרים רונאר משטח שקילה נייד קטלוג מוצרים רונאר משטח פרופיל נמוך משטח שקילה ניידת קטלוג מוצרים רונאר מאזני תאומים קטלוג מוצרים רונאר
משקל דיגיטלי, משטחי שקילה ומאזני תליה / דינממומטר

משטחי שקילה

רונאר מערכות מדידה מציעה מערכות שקילה במגוון גדלים ועומסים שונים, החברה מציעה: משטחי שקילה, מאזני תליה, משקל דיגיטלי חכם ומאזני ספירה. מגוון רחב של משקלי תלייה מקצועים ואיכותיים בכל העומסים ולכל האפליקציות.

משטחי שקילה ומאזני תליה

אצלנו תמצאו מגוון מערכות שקילה איכותיות ביותר אשר מתאימים למטרות שונות. בין היתר למשל, תמצאו מערכות שקילה גדולות CW500 אותם ניתן להתקין בבורות שקילה עם אופציה להתקנה של רמפה, דינמומטרים דיגיטליים, אנלוגיים ועוד. מתוך מחשבה והתחשבות בצרכי הלקוח אנו דואגים להחזיק ברשותנו משקלים כמעט לכל מטרה אפשרית ואנו מזמינים אתכם בחום לעיין בקטלוג.

מערכות שקילה מקצועיות ואיכותיות לכל העומסים והאפליקציות

רונאר מערכות מדידה מספקת פתרונות מקצועיים ואיכותיים בתחום מערכות השקילה לכל ענפי התעשייה, לכל העומסים ולכל האפליקציות.החברה מציעה מגוון מערכות שקילה של מיטב היצרנים בארץ ובעולם, במגוון רחב של גדלים ועומסי שקילה שונים. רונאר מערכות שקילה מציעה משטחי שקילה, ניידים או קבועים, מנירוסטה וחומרים איכותיים נוספים לשקילת פלטות או רכבים, מאזני תלייה דיגיטליים מ- 10 ק”ג ועד ל- 50 טון, מאזני ספירה ייעודים ומשוכללים לשקילת חפצים ולספירה מדויקת, משקלים דיגיטליים מתקדמים ודינמומטר מכאני או דיגיטלי.

הטיפ שלנו

אחד השיקולים המעניינים שיש לקחת בחשבון בבחירת מערכת שקילה הוא הניידות ולכן מומלץ לבדוק מראש את השימושים העתידיים הצפויים למערכת המדידה. לעיתים הצורך להזיז את מערכת המדידה עשוי להתברר כמשמעותי.

כתבות שעשויות לעניין אותך

מערכות שקילה: המדריך המלא

מערכות שקילה, כל מה שרציתם לדעת.

שאלות ותשובות

  • כעבור כמה זמן מדי השקילה נשחקים לרוב?

    קשה לנבא שחיקה מראש באופן מדויק משום שהיא תלויה במשתנים רבים (כמו אופן ותדירות השימוש) אבל בכל מקרה כל המוצרים שלנו אמורים להחזיק תקופות ארוכות במיוחד ובכל בעיה טכנית אנחנו כאן לרשותכם.
  • האם לא כדאי להשקיע במשקל אחד גדול במפעל למשל, במקום כמה קטנים?

    נכון שפלטפורמה המודדת משקלים גדולים יכולה למדוד גם דברים קטנים יותר, אך אנו מציעים לייעל את העבודה ולמנוע זמן המתנה מיותר בין מדידה למדידה ע"י שימוש באמצעי מדידה שונים וייעודיים.
  • מה קורה אם יש בעיה במשקל?

    כל המוצרים שלנו מגיעים עם אחריות ובכל מקרה המומחים שלנו תמיד נמצאים כאן עבורכם בכל תקלה או בעיה. אנו דואגים להזמין רק את המערכות העדכניות והמשובחות מהחומרים הטובים ביותר, כך שלרוב אם יש בעיה נדבר עם הספק ונדאג שהבעיה תטופל במהירות שיא.
דילוג לתוכן