שקילת רכבים, שקילת משאיות ומטוסים

לרשותך עומדים מגוון אפשרויות לשקילת כלי תחבורה

משטחי שקילה אלו נעשו מאלומיניום תעופתי בעל כושר עמידות מצוין בפני עומסים גבוהים ותחת תנאי מזג אוויר קיצוניים. כל המשטחים המוצעים על ידי חברת רונאר מערכות מדידה הינם קומפקטיים וקלי משקל, ניידים, מדויקים ומגיעים עם טכנולוגיית שידור אלחוטי. שקילת הרכב עצמה תעשה באמצעות הנחת המשטח מתחת לגלגלים של הרכב באופן הבא: משקל גלגל בודד, זוג משטחי שקילה למטרות שקילה של ציר המרכב, ארבעה משטחי שקילה למטרות שקילה מלאה. ישנה אפשרות לבצע הזמנה של רמפות עלייה וירידה לכל המשטחים השונים. רונאר מציעה מגוון של משטחי שקילה לכלי תחבורה, כלי טייס ומשאיות.

משטחי שקילה למטוסים קלים קטלוג מוצרים רונאר משטחי שקילה למטוסים קלים קטלוג מוצרים רונאר משטחי שקילה למטוס כבד קטלוג מוצרים רונאר משטחי שקילה למטוס קטלוג מוצרים רונאר משטחי שקילה למטוס קל קטלוג מוצרים רונאר משאחי שקילה למטוס קטלוג מוצרים רונאר
שקילת רכבים, שקילת משאיות ומטוסים
משטחי שקילה ניידים לרכב משטחי שקילה ניידים לרכב משטח לגלגול כפול קטלוג מוצרים רונאר משטח שקילה פרופיל נמוך קטלוג מוצרים רונאר משטח לשקילת מטענים מכליות ומבנים ניידים קטלוג מוצרים רונאר משטחי שקילה ניידים לשקילת מטענים קטלוג מוצרים רונאר משטחי שקילה למבנים ניידים או רכבים קטלוג מוצרים רונאר משטח רצפתי לשקילה דינאמית קטלוג מוצרים רונאר מתמרי שקילה לרכבים כבדים קטלוג מוצרים רונאר שטיח פילוס לשקילה קטלוג מוצרים רונאר מחשב שקילה מתקדם עם מדפסת אינטגרלית קטלוג מוצרים רונאר רמפה לעליה וירידה נוחה קטלוג מוצרים רונאר
שקילת רכבים, שקילת משאיות ומטוסים

מידע נוסף אודות סוגי משקלים שונים לכלי תחבורה

משקל גלגל

ישנו משקל השוקל גלגל אחד של הרכב, המכונה משקל גלגל. צורת המשקל הזה היא משטח שקילה קטן יחסית, שניתן לשים מתחת לגלגל אחד בלבד של הרכב. יתרונו הגדול של משקל גלגל הוא בכך שהוא קטן באופן יחסי, ולכן ניתן לשינוע על ידי רכב פרטי. ניתן להשיג משקלים כאלה כשהם עשויים מאלומיניום, כך שהמשקל שלהם עצמם נמוך, 20 ק”ג בלבד, ובכך אדם אחד יכול לשנע אותם בקלות. אולם במשקלים אלה קיים גם חיסרון, והוא הסרבול הכרוך בלמקם אותם בכל פעם מחדש.
ניתן לרכוש משקל גלגל בודד, כפול או כרביעיה- לשקילה של כל הרכב.

משקל סרן

משקל השוקל צמד גלגלים אחד של הרכב מכונה משקל סרן (פירוש המילה סרן- צמד גלגלים). צורת משקל זה היא משטח מוארך, אשר עליו ניתן לשים את הסרן כולו. בגלל שהמשקל ארוך וצר, הוא יכול להכנס בקלות גם למקומות קטנים יחסית, בהם אין די מקום למכונת שקילה גדולה יותר. משקל הסרן מאפשר פיקוח מדויק למדי על משקלי הרכבים.

משקל רכב פרטי

קיימים משקלים המשמשים לשקילת רכבים פרטיים או רכבים גרורים. משקלים אלה נותנים אפשרות לשקול משקל של עד ארבעה טון בלבד. הם מאפשרים לשקול את המשקל כל כל הרכב בבת אחת, כך שהשימוש בהם מהיר ומדויק.

מאזני גשר

לשם שקילת משאיות קיימים משקלים לשקילת משאיות, המכונים מאזני גשר. מאזני גשר הם גדולים מאוד, ובאים בדרך כלל בגדלים של 9 מטרים או 18 מטרים (אם כי ניתן לרכשם גם בגודל של 32 מטרים). כושר השקילה של מאזני הגשר הוא 40 טון או 80 טון, וניתן אף להזמין מאזניים בעלי כושר שקילה גבוה יותר. משקלים אלה אינם ניידים, והם דורשים התקנה קבועה ובסיס בקרקע.

הטיפ שלנו

על מנת לחסוך בזמן ועלויות, במשקלים של עד 4 טון ניתן להשתמש במשקל לרכב פרטי, אשר מספק מדידה איכותית ומדויקת בו זמנית של הרכב כולו בפעם אחת, במקום החלוקה לרכיבים.
  • מהי האמינות של המשקלים הללו? תנאי העבודה שלהם לא אופטימליים לרוב.

    אנו מודעים לכך שסביבת העבודה לרוב אינה נוחה ועל כן המשקלים שלנו עמידים לתנאי מזג אוויר קיצוניים תוך שמירה על קומפקטיות ומשקל קל (של המשקלים עצמם) תוך עמידה בעומסים קיצוניים.
  • האם משטח השקילה מיועד רק לרכב פרטי? מה קורה אם מגיע רכב גדול למשל?

    אנו מציעים מגוון פתרונות לטווח המשקלים הצפוי. לשם כל המומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה מקצועית, כאשר במשקלים גדולים במיוחד מומלץ לעיתים להשתמש במאזני גשר המיועדים לרוב למשאיות.
  • מהו המשקל המומלץ אם רוב העבודה שלי ניידת ונעשית במקומות שונים?

    משקל גלגל מיועד במיוחד למצבים כאלה כאשר הוא מציע אפשרות למדוד בכל פעם גלגל אחד. היתרון של משקל זה טמון בניידות שלו, כאשר ניתן לשנע אותו גם ברכבים פרטיים.
דילוג לתוכן