מתקני בדיקה

ישנם כמה וכמה דגמים שונים המיועדים לשימושים שונים כמו למשל מתקני בדיקת פתיחה או סגירה של בקבוקים, צנצנות ועוד אמצעי אריזה דומים, מתקני בדיקת ידיות מומנט או כלים חשמליים, מתקנים עבור כלים ניאומטיים או כלים פנאומטיים ומתקני בדיקת קפיצים.

מידע נוסף

המומנט הוא כוח סיבובי שנוצר מכוח המופעל על זרוע שסובבת סביב ציר .בדומה למד הכוח, חברת רונאר מערכות מדידה מציעה שני סוגים של מדי כוח: מכני ודיגיטלי.

מבנה מד המומנט מאפשר לקצר את אורך הידית ולאפשר לנו להפעיל פחות כוח כדי להגיע למומנט הרצוי.ההבדל בין שני הסוגים הוא שהמד המכני זול יותר ולא יעיל במיוחד במדידת מומנטים נמוכים או גבוהים מאוד. לעומת זאת, המד הדיגילטי יקר אך מגיע לתוצאות דיוק גבוהות יותר.

הטיפ שלנו

ההבדל העיקרי בין המד הדיגיטלי למכני הוא שהמכני זול יותר אך בהתאמה נחשב פחות יעיל במדידה של מומנטים קיצוניים- נמוכים או גבוהים מאד. לעומתו, מד דיגיטלי אמנם יקר יותר אך מדויק יותר באופן משמעותי.
  • מלבד בדיקת מכלים ואריזות שונות, מה עוד ניתן למדוד באמצעות מתקני הבדיקה למדידת מומנט?

    ישנם עוד דברים רבים נוספים שניתן לבדוק כמו מתקנים לבדיקת ידיות מומנט שונות למשל, אפשר לבדוק כלי חשמלי ומתקנים לכלים ניאומטיים / פנאומטיים וכן מתקנים שונים לבדיקה של קפיצים.
  • מהו המומנט למעשה?

    מומנט- כוח סיבובי שנוצר מכוח שמופעל על זרוע הסובבת ציר וכמו מדי הכוח- אנו מציעים עבורכם הן את האופציה המכנית והדיגיטלית. על מנת לבחור באופציה המומלצת והטובה ביותר עבורכם מומלץ בחום להיוועץ במומחים שלנו שישמחו לענות כל שאלה ולעזור לכם לכל אורך תהליך הבחירה.
  • איך מגיעים למומנט רצוי?

    המבנה של מד המומנט מעניק לנו אפשרות לקיצור אורך הידית ובכך להפעיל כוח מופחת על מנת שנוכל להגיע למומנט רצוי.
דילוג לתוכן