ציוד למעליות

חברת “רונאר מערכות מדידה” מציעה מגוון רחב של ציוד למעליות באיכות הגבוהה ביותר ומתוצרת של יצרני מעליות המובילים בעולם.

החברה מתמחה בשיווק ציוד למעליות שנועד לבדיקות ולמדידות אך גם ציוד חירום למגוון מעליות. החברה מציעה סנסורים לבדיקת מתיחת כבל מעליות, מתקן מתקדם לבדיקת מתיחת כבלי מעליות, מערכת למדידת עומס מעליות בעזרת 4 מתמרים, עיניות IR לדלתות המעלית.

בנוסף, החברה מציעה טלפון חירום למעליות דגם FLEX וציוד נלווה לטלפון חירום הכולל בין היתר תוכנת מחשב לתכנות הטלפון מרחוק, תוכנת מחשב למרכז שירות, יחידה אלחוטית עם קו תקשורת סלולארית ואינטרקום להתקנת בחדר מכונות המאפשר שיחה עם נוסעים בתא המעלית.

מידע נוסף

חברת רונאר מערכות מדידה מציעה ציוד בטיחותי, מקצועי ואמין למעליות:

• עינית
• מכשירי אינטרקום.
• טלפון חירום וציוד נלווה לטלפון חירום.

הטיפ שלנו

בכל מעלית שלא תבחרו, וודאו קודם כל שאתם מקבלים את כל ציוד החירום לו אתם זקוקים ושנדרשים על פי התקנים המחמירים ביותר. אם יש לכם שאלות בנושא אתם מוזמנים להפנות אותם למומחים שלנו שישמחו לענות על הכל.
  • מהו ציוד החירום שאתם מספקים למעליות?

    עבורנו הבטיחות היא מעל הכול ולכן אנו דואגים שהמעליות יגיעו עם כל ציוד החירום האפשרי לפי התקנים המחמירים ביותר. בין היתר תוכלו למצוא במעליות מנורות חירום, טלפון לחירום (FLEX)עם כל הציוד הנלווה שצריך להגיע איתן וכן אינטרקום שמשמש להתקנה בחדר מכונות כך שניתן יהיה לדבר עם הנוסעים שבמעלית. בנוסף תוכלו למצוא אצלנו יחידות אלחוטיות שמחוברות בקו ישיר לתקשורת סלולרית עם הנעלית.
  • כיצד אתם בודקים את רמת המתיחה של הכבלים למעליות?

    אנחנו משתמשים בסנסורים מיוחדים לשם כך וכן במתקן מודרני שבודק את מידת המתח של הכבלים הללו.
דילוג לתוכן