מתמרי שקילה מיניאטורי

“רונאר מערכות מדידה” מציעה מתמר מיניאטורי המיועד לאזורי עבודה צרים או בתנאים סביבתיים צפופים וללא מקום פנוי.

מתמרי שקילה ועומס מיניאטורי מתאימים ללחיצה ו/או למתיחה, בהתאם לתנאי הרכבת והפעלת יישום מסוים, ומיועדים למגוון רחב של בדיקות ומדידות על פני מגוון רחב של כוחות. למתמרי עומס מיניאטורי מחובר בדרך כלל מעגל קיזוז טמפרטורה הממוקם לאורך הכבל ובצמוד לגוף המתמר.

ניתן להזמין מתמרים עם תבריג נקבה או זכר. “רונאר מערכות מדידה” מציעה מתמרי עומס מיניאטורי מתוצרת Zemic או Honeywell , באיכות גבוהה וברמת דיוק מעולה.

שימושים שונים של מתמרי עומס מיניאטורי

מדידת מתח כבל, שקילת מארזים של ציוד רפוי, כוח דחיסה הידראולי או פנאומטי, מבחן עמידות ליניארי, מדידת שטח צינור, משקל רב ראשי, סינתזה של DNA, חישה של מגע רובוטי, בדיקת נעלי שלג, שקילת אצווה, מדידות לתחום המחקר של כוח נשיכה, מדידת מתח של כבל תעשייתי, מחקר של רפואה התנהגותית, לחצים משתנים, מתמרי עומס לרובוטים דמוי אדם וכיוצא באלו.

קיימים דגמים נוספים למגוון רחב של יישומים אלו לקבלת פרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

הטיפ שלנו

אנו דואגים להזמין כמובן רק את המתמרים הטובים והאיכותיים ביותר אך כ”טיפ” התחלתי אנו ממליצים לבדוק ראשית את המתמרים תוצרת Honeywell ו Zemic שידועים בתעשייה כמוצלחים במיוחד ובעלי רמת דיוק פנטסטית.
  • מהם השימושים העיקריים של המתמר המיניאטורי?

    שקילת מארזים (ציוד רפוי), מדידות של מתחי כבל, כוחות דחיסה פנאומטיים/ הידראוליים, מבחנים עמידות ליניאריים, מדידות לשטח צינור, סינתזת DNA, חישת מגע רובוט ואף בדיקות של מגפי שלג ואצוות.
  • האם יש להם גם שימושים נוספים מלבד מדידות עבור התעשייה?

    אכן. המתמרים המיניאטוריים משמשים למשל כמדידה בתחום החוקר את כוח המשכיה, בענפי הרפואה ההתנהגותית, בוחן השפעות של לחצים משתנים ובשנים האחרונות במתמרים הללו גם נעשה שימוש ברובוטים דמויי אדם.
  • כיצד עובד המתמר?

    לרוב מחובר למתמר המיניאטורי מעגל קיזוז טמפרטורה שהולך עם הכבל בסמוך לגוף של המתמר. יש לציין כי ניתן להזמין תבריגי זכר ונקבה. ישנם מגוון רחב של מתמרי עומס מיניאטוריים ולכן על מנת לעזור בלבטיכם המומחים שלנו ישמחו לענות על כל שאלה.
דילוג לתוכן