חיישן מרחק | מיקום

מתמרי מרחק המגיעים בשילוב עם בקר יכולים לשלוט על שסתום השחרור או להתאים את הנוזל לכלי הקיבול. מתמרים למדידת מרחקים יכולים לשמש גם במתמרי מרחק היכן שנדרשת מדידת מרחק אורך מסוים.

מתמרי מרחק מאפשרים זיהוי של אורך מטריאלי וממירים אותו לבקר כמו למשל למסור על מנת לדעת איפה צריך לבצע את החיתוך.

מדידת מרחק נעשית בקלות בעזרת שימוש במתמר מרחק. אם יש לכם שאלות נוספות בכל הנוגע למתמרי מרחק, חברת רונאר מערכות מדידה תשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם ייעוץ הולם ומקצועי לגבי סוג המכשיר המתאים ביותר לדרישות התהליך.

מתמרי מיקום / מרחק למדידת מרחק ליניארית

בתוך קטגוריית המוצרים של מתמרי מיקום / מרחק ישנם כמה סדרות הכוללות מגוון דגמים. חברת רונאר מציעה את הסדרות הבאות: סדרת MT מיניאטורית, סדרת דגם S, דגמי PT- מתמרים תעשייתיים, מתמרי מיקום עבור תנאי סביבה קשים וסדרת PT מוגנת מפיצוץ.

מתמרי מרחק משמשים עבור הערכת העובי או האורך של רכיבים ובכלל מדידת מרחק. במכונות ערגול, מתמרי מרחק משמשים לערגול של רכיבים זהים. מתמרים למדידת מרחב הם חשובים מאד גם ברמת שליטה על מנת לבצע בדיקת שלבים בכלי קיבול שונים.

זה נראה שאנחנו לא מצליחים למצוא מה שחיפשת.

הטיפ שלנו

מומלץ לבדוק את הדגמים המיניאטוריים שיכולים להתברר כיעילים ושימושיים במיוחד בסביבות עבודה צרות וצפופות. למידע נוסף כדאי להתייעץ עם המומחים שלנו ולשתף אותם בתהליך על מנת שנוכל לעזור לכם לבחור במתמר המתאים ביותר עבורכם.

איך ממתמרי מרחק עובדים

כאשר ברצוננו לבחון מרחק אורך כלשהו נוכל להשתמש במתמר מרחק שכאשר מוסיפים לו בקר נוכל לשלוט על השסתום של השחרור או התאמה של הנוזל לכלי קיבול.

כך למשל מתמר המרחק מאפשר זיהויים של אורכים מטריאליים שונים ובתוך כל ממירים אותו לבקר. בדרך זו תוכלו לדוגמה להמיר אותו למסור ובכל לבצע חיתוך מדויק הרבה יותר.

איך מודדים מרחק בעזרת מתמר

אופן הפעולה של המתמר- מתמר המרחק ממיר תנועה מכנית לאות אלקטרוני שיכול למדוד, להקליט ולשדר. צירי התנועה של הכבל והאובייקט מיושרים אחד עם השני.

כשקורית תנועה מיקום הכבל מגיב ושומר על מתח מכבל העקירה. הממצא מכאן נמדד כדי לשקף את הפוזיציה, כיוון וקצב התנועה של האובייקט הנע.

  • אילו שימושים נפוצים קיימים למתמרים המיקום והמרחק?

    יש להם שימושים רבים בתעשייה. אחד הפופולריים שבהם הוא בתחום החיתוך, כאשר המתמר מספק זיהוי האורך המטריאלי שמומר לאחר מכן לבקר שיכול לספק מידע למסור היכן לחתוך. מדידת המרחקים הזו הופכת קלילה בזכות מתמרים המרחק.
  • אילו סוגים של מתמרי מקום ומרחק אתם מציעים?

    אנו מציעים עבורכם מגוון רחב ככל הניתן של מתמרים לתעשייה ומתמרי מיקום ייעודיים לתנאים סביבתיים, כמובן תוך שמירה על תו התקן ורמת האיכות הגבוהה ביותר. כמו כן יש לנו דגמים מיניאטוריים, דגמי PT וכן סדרה של מתמרים מוגנים מפני פיצוץ המיועדים לסביבות עבודה מאתגרות במיוחד.
  • מהו השימוש במכונות הערגול השונות?

    מתמרי מרחק במסגרת מכונות הערגול משתמשים לשם ערגול מספר רכיבים דומים. המתמרים במקרים אלו חשובים בין היתר כדי לשלוט ולבקר על השלבים השונים בכלי הקיבול.
דילוג לתוכן