מתמרי מתיחות

חברת רונאר מערכות מדידה מציעה לקהל לקוחותיה מגוון אמצעים למדידת מתיחות כבלים מדגמים שונים .

אמצעי המדידה השונים כוללים : הרכבה ישירה על גבי כבל מתוח,  דינמומטר מכני או דיגיטלי, מתמר עומס למתיחה.

מתאים לשימוש ב: כבלי מתכת, חבלים, חוטים, סלילים מפותלים, סיבים, תיל, כבלים, חגורות, רצועות, יריעות, סרטים, כבלי מעלית,

כבלי עגינה , שרשראות, קווי מתח ועוד .

מתאים לשימוש בתעשיית המתכת, ,תעופה, טקסטיל, דפוס, מעליות, ענף הבניה ( גשרים ואנטנות ), פלסטיקה, ספנות ועוד…

מידע נוסף

חברת רונאר מערכות מדידה מציעה ללקוחותיה מגוון מדי תאוצה דיגיטליים ואנלוגיים ייעודיים למדידת מתיחות כבלים, בפרט סיבים, רדידים ורצועות.

מגוון הדגמים הוא רחב וקיימים דגמים ידניים או דגמים מקובעים למכונות בעלי גדלים שונים ויכולות מדידת משקלים משתנה. כלל המכשירים אינם פוגעים בכבל הנבדק, ובחלק מהדגמים מומלץ לרכוש יציאת USB כדי להשיג תוצאה מדויקת אף יותר.

הטיפ שלנו

וודאו מול המומחים שלנו האם הם ממליצים על שימוש במתח אלקטרוני על מטר מתח מכני, הבחירה הזו עשויה להתברר כמשמעותית בהמשך. המומחים שלנו ישמחו מאד לענות על כל שאלה שלכם מקטנה ועד גדולה.

שאלות ותשובות

  • למה משמשים לרוב מדידות מתחי הכבלים?

    יש להם שימושים מגוונים רבים וביניהם מדידה באמצעות חיישני מתח אלקטרוני ומטרים של מתח מכני באמצעותם משתמשים בסיבים אופטיים למשל, חבלים, חוטי תיל שונים, סלילים שמפותלים אחד בשני, חגורות ורצועות שונות, יריעות, סרטים וכמובן כבלים בפירי מעליות, שמשמשים לעגינה, שראשראות ועוד רבים וטובים.
  • מה ניתן לעשות כדי להשיג תוצאות משופרות לדוגמה?

    ישנם מספר אמצעים בהם אתם יכולים לנקוט על מנת לשפר את איכות הבדיקה כמו למשל הוספה של כבל USB שתורם להשגת תוצאה מדויקת ביותר.
  • מה עדיף, מדי תאוצה דיגיטליים או אנלוגיים ייעודיים?

    אין לכך תשובה חד משמעית משום שחשוב מאד לדעת עבור מה השימוש הצפוי. בין היתר הכבלים הייעודיים נועדו למדוד את רמת המתיחה של כבלים וסיבים למשל, אך במקרים אחרים נמליץ על מדים דיגיטליים דווקא. בכל מקרה מומלץ להיוועץ במומחים שלנו בעת הרכישה.
דילוג לתוכן