יישום בדיקת מומנט דיגיטלי לבקרת איכות של סגירת מכסי בקבוקים או צנצנות

תוכן עניינים
יישום בדיקת מומנט דיגיטלי לבקרת איכות של סגירת מכסי בקבוקים או צנצנות

בתחילת הנושא הבה נבין בצורה מאוד ברורה מהו מומנט ומדוע בדיקת המומנט נדרשת לבקרת איכות, ‘מומנט’ הוא כוח המופעל בכיוון זוויתי מוגדר כדי לסובב משהו. במקרה זה אנו מכוונים למכסי בקבוק או למערבות סגירת המיכל. למשל הכוח הנדרש לסיבוב מנסה בקבוק לפתיחתו או סגירתו הוא דוגמה פשוטה מאוד למומנט. בדי לבדוק את איכות המוצר יש צורך בבדיקת כמות המומנט הדרושה לסגירה או פתיחה של המכסה. על ידי ביצוע שיטות בדיקת איכות כאלה לא רק ניתן להבטיח ללקוח את ביצועיו אלא גם לברר ולפתור את הסיבה השורשית לפגמים רבים. ניתן למדוד מומנט של כל אובייקט רק באמצעות מכונת בדיקה בגון בודק (Tester) מומנט דיגיטלי.

ציוד הבדיקה משמש למדידת כוח המומנט הנדרש לפתיחת או סגירת מכסה הבקבוק. הוא מספק ערך מדויק ביותר ליישום כוח המומנט ומבטיח תהליך בדיקה מדויק. ערכי הבדיקה שהם מומנט יוצגו בפורמט דיגיטלי על מסך התצוגה. המסך רחב מספיק כדי לקבל ראייה ברורה המסייע למשתמש לקרוא נכון. הכפתורים הפעילים המשמשים להגדרת פרמטרי בדיקה ומחזיקים ערך טרה או ערך שיא חלקים ורגישים למגע. הם לא צריכים הרבה כוח כדי להילחץ. יש כפתור מתג נפרד ליזום ולסיים את תהליך הבדיקה.

מסך מחוון המומנט הדיגיטלי מבוסס על תוכנת מיקרו -מעבד משולבת ומתקדמת ביותר. זה עוזר בייצור קריאות בדיקה ללא שגיאות עבור המשתמש. הציוד המותקן כולל אביזרי הידוק חזקים המותאמים למגוון רחב של בקבוקים, ההידוק משמש להחזקת הבקבוק בחוזקה כך שניתן יהיה לפתוח ולסגור את המכסה לבדיקה ידנית. המכשיר מציע גם מערכת כיול המאפשרת למפעילים לכוונן את מכשיר הבדיקה בהתאם לדרישת התעשייה הספציפית.

אולי יעניין אתכם גם:

 

מאמרים נוספים:
דילוג לתוכן