מתמר לחץ ומתמר לחץ מים

מתמר לחץ ומתמר לחץ מים

רונאר - מערכות מדידה
בעמוד של מתמרים ופתרונות למדידת כוחות הלחץ ניתן למצוא מתמרי לחץ מסוגים שונים המיועדים כל אחד לענות על צרכים ואפליקציות משתנות ובכללם מתמרי לחץ מיניאטוריים, מתמרים תעשייתיים, מתמרים תעשייתיים כבדי משקל ומתמרי גובה נוזליים.

מתמרי לחץ באופן כללי הינם אמצעי המשמש למדידת לחץ בדרך כלל של גזים או נוזלים. לחץ הוא ביטוי של הכוח הנדרש על מנת לעצור נוזל מפני התפשטות, ובדרך כלל הוא מוצג במונחים של כוח לפי יחידת שטח.
מתמרי לחץ תעשייתי

מתמרי לחץ תעשייתי

Industrial Pressure Transducers
חיישן לחץ למעגל מודפס

חיישן לחץ למעגל מודפס

Board mount pressure sensor
חיישן לחץ לנוזלים וגזים

חיישן לחץ לנוזלים וגזים

Media isolated pressure sensor

מהו מתמר לחץ ושימושיו השונים?

מתמר לחץ הינו מכשיר המיועד למדידה של לחץ במגוון מערכות משתנות ולאחר מכן ממיר את הלחץ הנמדד לאות חשמלי במטרה לקרוא את הערך שלו מרחוק.קיימים מתמרי לחץ בכל מיני גדלים בעלי טווחי פעולה שונים, ומחומרי מבנה ותצורות שונות המיועדים למגוון אפליקציות. ניתן להתקין מתמרי לחץ במערכות מים ונוזלים לרבות מערכות זרימה, מערכות גז שונות ומכלי לחץ סטטיים.

שאלות נפוצות

אילו סוגים של מתמרי לחץ קיימים?

ישנם סוגים רבים של מדי לחץ כאשר כל אחד מהם נועד לשמש מענה לצורך אחר. הבולטים שבהם הם כמובן המיתמרים התעשייתיים כבדי המשקל והרגילים, מתמרי הלחץ המיניאטוריים ומתמרי הגובה הנוזליים.

שאלה: מה עושה מתמר הלחץ בפועל?

הוא ממיר את הלחץ שמדד (מתוך כמה מערכות שונות ומשתנות) לאותות חשמליים כדי שנוכל לקרוא את הנתונים גם ממרחק. הם לרוב מגיעים עשויים מחומרי מבחנה שונים (וגם תצורות שונות אגב), שכולם משמשים לאפליקציות שונות. יש אפשרות להתקין אותם במערכות מים ונוזל רבות, כולל מערכות שונות של זרימה, גז ומכלי לחץ סטטיים.

כיצד ניתן לבחור בין מתמרי הלחץ השונים?

לשם כך מומלץ להיוועץ במומחים שלנו, למודי הניסיון, שישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה. כדאי גם לשתף אותם בלבטים שלכם לכל אורך התהליך על מנת שיוכלו להעניק לכם את המענה הטוב ביותר. בטלפון 073-706-9345

הטיפ שלנו

כדאי לשקול שימוש בממר לחץ מיניאטורי שיכול להוות פתרון מושלם בסביבות עבודה צפופות וקשות. היכולת שלו להתאים ולעבוד בצורה מושלמת גם בחללים קטנים יחסית הופכים אותו לפופולרי ונחשק במיוחד.

מתמרי לחץ - מכונת הנשמה