Zemic Europe

Zemic Europe

Zemic Europe

חברת Zemic Europe מתמחה בתחום בתחום מתמרי העומס והלחץ. אנו בקשרי עבודה הדוקים עם החברה ומייבאים ומשווקים את מוצרי החברה וכן גם נותנים שירותים למוצרים.

אודות החברה

חברת Zemic Europe מתמחה בעיצוב וייצור מתמרי עומס ולחץ איכותיים. חברה Zemic נוסדה בשנת 1965 על ידי הקונצרן הסיני AVIC המתמחה בתעשייה התעופה. חברת Zemic Europe זוכה למוניטין גבוה בענף וכיום מהווה אחד מהספקים המובילים בעולם של מתמרי וחיישני עומס ולחץ והיא מוכרת בהצלחה את מגוון מוצריה בשווקי אסיה, באירופה ובארה”ב. החברה גאה במגוון הרחב וברבגוניות של מוצריה, מציעה פתרונות ייחודיים לכל לקוח וממשיכה לפתח ולייצר מוצרים ופתרונות חדשים בהתאמה לצרכים המשתנים של לקוחותיה והפיתוח המואץ בכל ענפי התעשייה. החברה הקימה את Zemic Europe בשנת 2006 בהולנד עם רשת הפצה לכל רחבי אירופה ולחברה מחסן לוגיסטי לאספקת מוצריה במהירות. כחברה מובילה בתחומה מציע צוות המהנדסים בחברה ניסיון עשיר וייעוץ מקצועי על מנת לפתח מוצרים בהתאמה אישית לאפליקציות הייחודיות של הלקוח.

חקר מקרה – ה- Vitaminbar שלי משלב תאי עומס של Zemic Europe BM6A בכדי לאפשר לכם לחיות את חייכם העסיסיים!
חיו את חייכם העסיסיים! זו הפילוסופיה של ה- Vitaminbar שלי. ה- Vitaminbar שלי תכנן מכונה שהיא לא רק בריאה מאוד, אלא גם מעניינת מבחינה כלכלית לבתי קפה, ברים למיץ, בתי מלון, מרכזי קניות, משרדים וכו ‘. ניתן לשלב בין מיצים ללא צורך לטפל בה לפני כן. תוך 5 שניות מיוצר מיץ עסיסי טרי, המשמר את רמת הוויטמינים ב 100%.
ב- Zemic אירופה אנו שמחים להיות מסוגלים לתרום לפיתרון זה באמצעות חיישני הכוח שלנו. סרגל הוויטמינים שלי תורם לאורח חיים בריא. זה מתאים היטב לסיסמתנו “אנו מאמינים שאנחנו מחזקים אותך”. עם שילוב חיישני הכוח שלנו, אנו תורמים גם לסגנונות חיים בריאים יותר.

מעבר לאתר החברה – Zemic Europe

Zemic Europe

Zemic Europe

דילוג לתוכן