מתמרי זרימה

רונאר - מערכות מדידה
חברת "רונאר מערכת מדידה" מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון דגמים של חיישני זרימה המצטיינים ברמת דיוק גבוהה למגוון יישומים כגון: מדידות ברמת דיוק מרבית של טמפרטורות של נוזלים חוזרות ונשנות, מדידת רמת הצמיגות, צפיפות וקביעות דיאלקטרית ולמגוון יישומים, בין היתר לכלי רכב בכבישים מהירים, למדחסים ולציוד תעשייתי מגוון.

מתמרי הזרימה שהחברה משווקת כוללים מבנה חזק ומחוספס על מנת לעמוד בתנאי עבודה קשים כמו לחץ גבוה וסביבות זרימה. כמו כן, חיישני הזרימה עמידים בפני קורוזיה וכוללים כיסוי לחלקים רטובים על מנת להבטיח יציבות ואמינות לאורך זמן ארוך.
מד זרימה FPS2800

מד זרימה FPS2800

Fluid Property Sensor

אפליקציות ותכונות של חיישני / מדי זרימה

חברת רונאר מעמידה לרשות קהל לקוחותיה דגמים מובילים של חיישני זרימה המצטיינים ברמת דיוק מרבית למדידה של טמפרטורות חוזרות ונשנות, צמיגות, צפיפות וקביעות דיאלקטרית.

האפליקציות של חיישנים אלו מגיעות במגוון רחב של צורות כמו למשל לכלי רכב בכבישים מהירים, HVAC&R, מדחסים, ציוד תעשייתי וטורבינות. חיישני הזרימה שמספקת חברת רונאר כוללים מבנה חזק ומחוספס ללחץ גבוה ולסביבות זרימה, עמידות בפני קורוזיה, כיסוי לחלקים רטובים, לוח מעבד לניתוח נתונים בזמן אמת עם אספקה של בין 12-14 וולט, יציבות ואמינות לטווח הארוך ועוד.

שאלות נפוצות

לאילו שימושים בודקים את כל המשתנים הללו?

מדידות זרימה משמשות את תעשיית הרכב בכבישים המהירים, במדחסים שונים, טורבינות ובציוד תעשייתי מגוון.

מהו אורך החיים של חיישני הזרימה בדרך כלל?

אנו תמיד מקפידים להביא עבורכם את המוצרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק והחיישנים שאנו מוכרים בנויים באופן יציב, מחוספס וחזק בשביל שיוכלו לעבוד גם בתנאים סביבתיים מאתרגרים במיוחד של לחצים גבוהים וסביבות זרימה. בנוסף, החיישנים גם עמידים לקורוזיה, מגיעים עם אספקה של בין 12-14 וולט ויש להם כיסוי לחלקים הרטובים, כל שהחיישנים מגיעים עם כל האמצעים האפשריים על מנת להאריך את חייהם ולשמור על אמינותם לאורך זמן.

כעבור כמה זמן עוברים הנתונים של חיישני הזרימה?

הודות ללוח המעבד לניתוח הנתונים הם מגיעים בזמן אמת במהירות האפשרית.

הטיפ שלנו

מומלץ שחיישן הזרימה יהיה עשוי מפלדת אל חלד. יתרה מכך כדאי להיוועץ במומחים שלנו בעת תהליך הבחירה בין חיישני הלץ השונים על מנת להתאים עבורכם את חיישן הלחץ הטוב והמתאים ביותר.